Пореден огромен успех постигна националният страж Николай Михайлов. Вратарят на холандския Твенте бе под рамката 90 минути и запази мрежата си „суха" в мача за Суперкупата на страната срещу Аякс, а тимът му победи с 1:0.

Единственият гол в мача падна още в 8-та минута, когато Байрами се възползва от грешка на стража на Аякс и холандския национален отбор Мартин Стекеленбург и вкара за 1:0.

До края на полувремето Михайлов спаси два опасни удара на друга звезда от Световното - Луис Суарес. Уругваецът пък бе изгонен в 43-та минута за грубо нарушение срещу Тиоте и остави съотборниците си с човек по-малко на терена.

Така с човек по-малко силите на гранда от Амстердам не стигнаха за обрат. Николай Михайлов пък спечели втори голям трофей в кариерата си след шампионската титла на Холандия през миналия сезон.