Българският вратар Михаил Иванов игра пълни 90 минути при победата на Сиена като гост на Дженоа с 2:1 от деветия кръг в група "А" на първенството на дублиращите отбори на Апенините. Иванов отново бе блестящ в рамката на вратата на своя тим, като парира два опасни удара и обра всички въздушни топки в неговото наказателно поле.

При попадението във вратата му бранителят пред него се опита да му върне една топка, но я подаде на противников нападател, който не сгреши.  Преди този мач Мишо имаше четири срещи от общо осем от началото на сезона, в които опази мрежата си непокътната.

С успеха Сиена събра актив от 14 точки и заема шеста позиция в подреждането на групата, където сили мерят общо 14 отбора. Лидер там е съставът на Ювентус, който има 24 точки преди настоящия кръг.

Шампионатът при дублиращите отбори в Италия е разделен на три групи - "А", "Б", "В", които са с по 14 отбора, като в края на сезона първите пет от всяка се класират за финалите, както и най-добрият шести от трите групи.

Двете попадения за Сиена реализира Кастилдо, който изведе своите в 23-ата минута, Лазевич изравни за "грифоните" в 52-ата минута, но отново Кастилдо в 70-ата минута донесе трите точки на тима, воден от Барони. Предният мач Иванов, който е втори капитан на тима, изведе отбора с лентата при успеха с 2:0 над Пиаченца.