Националът Живко Миланов игра цял мач при домакинската победа на Васлуй срещу Астра (Плоещ) с 2:1 в мач от 28-ия кръг на румънското първенство.

Българският бранител спази традицията и пак си изкара жълт картон в 63-ата минута. Гостите от Плоещ пък доиграха мача с човек по-малко заради червения картон на Флорин Патрашку в 64-ата минута.

Астра поведе в резултата в 32-ата минута с гол на Уилям, но Васлуй обърна нещата в своя полза с попадения на Оман Н'Дойе в 55-ата минута и Мариус Константин в 85-ата минута.

С победата си Васлуй се изкачи на второ място във временното класиране с актив от 52 точки, колкото има и Клуж (Напока), който е с мач по-малко. Астра (Плоещ) остана на девета позиция с 38 пункта.