Георги Миланов и ЦСКА (Москва) загубиха с 0:2 при гостуването си на Терек в мач от 11 кръг на руската Премиер лига. Това беше първа победа за тима от Грозни, който беше на последното място в класирането преди този мач.

„Армейците“ записаха четвърти пореден мач без отбелязан гол във всички турнири. Миланов започна като титуляр за гостите от Москва, а в 67-ата минута отстъпи мястото си на Константин Базелюк. Головете за Терек реализираха бразилският нападател Кану (19-ата минута) и Игор Лебеденко (74-ата минута).

ЦСКА (Москва) заема четвърто място в класирането с 21 точки, докато тимът от Грозни се изкачи на 14-о място в класирането, като вече има актив от 6 точки. „Армейците“ са без победа от 14 септември насам. Оттогава тимът на Леонид Слуцкий записа загуби с 0:3 от Байерн и Спартак (Москва), направи нулево равенство с Анжи и сега отстъпи на Терек с 0:2.