Националният ни вратар Николай Михайлов запази мрежата си суха в дербито с ПСВ Айндховен, спечелено с минималното 1:0.

За съжаление обаче в 89-ата стражът трябваше да напусне принудително терена, а на негово място се появи ветеранът Сандер Бошкер. За домакините не игра Станислав Манолев, който тъкмо се възстанови от контузия.

Иначе Михайлов се представи повече от блестящо, като на няколко пъти трябваше да се намесва решително. Двата отбора играха като равен с равен, а в заключителните минути логично ПСВ започна да натиска и да търси изравнителен гол.

Такъв обаче те не успяха да вкарат и съответно загубиха. Единственото попадение реализира Кадли в 60-ата минута. В 84-ата пък ПСВ остана с човек по-малко, след като Йагос Вукович получи директен червен картон.