Станислав Манолев игра цял мач за ПСВ Айндховен при зрелищното равенство 3:3 като гост на ВВВ Венло в мач от петия кръг на Ередивизи. Българският защитник дори получи жълт картон в края на срещата.

Очаквано гостите от Айндховен поведоха в резултата още в 10-ата минута чрез Ола Тойвонен. Малко след половин час на терена Дрис Мертенс удвои преднината на своя тим.

Подобно на Ботев (Вр) срещу Монтана от родната "А" група вчера, след почивката домакините обърнаха резултата. За разлика от врачани Венло доведе нещата до пълен обрат за само шест минути. Първо в 47-ата Фери де Регт вкара, а след това в 52-ата Еминике Нкуме вкара за 2:2. По-малко от 60 секунди след това Мая Йошида отбеляза за 3:2.

Четвърт час преди края на срещата Вилфред Бума фиксира крайното 3:3. След ремито ПСВ е пети с 10 точки, докато Венло е в ната на изпадащите след трето равенство и 3 т. актив. Лидер е Аякс с 13 т.