Божидар Краев вкара гол за своя Жил Висенте, но това се оказа недостатъчно при гостуването на Маритимо, загуно с 1:2 като гост.

Българският национал се разписа в 8-ата минута с великолепен удар от границата на наказателното след след лошо изчистване на защитник на домакините.

Жил Висенте обаче не успя да задържи дълго аванса си. След половин час игра Пиньо изравни резултата.

В третата минута на добавеното време Родриго си вкара автогол и направи обрата на Маритимо пълен.

Жил Висенте остава на 11-о място във временното класиране с 30 точки, докато тимът от Мадейра е с две по-малко.

Божидар Краев и Жил Висенте с грешна стъпка при рестарта на футбола в Португалия