Кайсар на Стойчо Младенов Кайсар допусна четвърта поредна загуба в първенството на Казахстан. Тимът на българския специалист, който наскоро завоюва купата на страната, отстъпи с 0:1 у дома от предпоследния в класирането Атирау. Кайсар имаше надмощие и пропусна много положения пред противниковата врата, а гостите стигнаха до гол в 39-ата минута, когато точен беше Пьотър Гжелчак, и удържаха аванса си до края.

Стойчо Младенов за Кайсар и ЦСКА: Без коментар, не искам да говоря за бъдещето си

"Разбирам, че има интерес"

Медиите в Казахстан определиха поражението на Кайсар като напълно очаквано, защото след спечелената купа отборът не се представя добре в шампионата, където е на 6-о място. За Атирау обаче трите точки бяха много важни в битката за оцеляване.

"Никога не коментирам съдийството. Днес обаче имаше три ситуации, в които съдията трябваше да отсъди дузпа за нас, а той не го направи нито веднъж. Вече мислим за следващия мач", ядосан беше Стойчо Младенов след загубата.