Калоян Кръстев отбеляза първия си гол с фланелката на Болоня. Бившият нападател на Славия се разписа при равенството 2:2 срещу Наполи в шампионата Примавера.

Българинът вкара в 54-ата минута, когато първо стреля с глава, но ударът му бе избит и при добавката прати топката в мрежата. Калоян имаше шанс да открие през първата част, но от чиста позиция не успя да преодолее вратаря. Освен това нападателят спечели доста първи топки и помогна на тима си за точката.

Тимът на Кръстев на два пъти излизаше напред, като другото попадение бе дело на Мутон малко преди почивката. За Наполи пък вкараха Гаетано от дузпа и Русо. Това бе четвърто поредно равенство за Болоня и тимът е на 14-а позиция. Наполи пък е десети с 27.