Българският полузащитник Иван Русев отново се оказа най-важната фигура в своя отбор Диагорас. В среща от 26-ия кръг на гръцката втора дивизия Диагорас се наложи с 2:1 над Панайтоликос, а Русев вкара и двата гола за успеха на тима си.

Русев откри резултата в 17-ата минута от свободен удар, но в 45-ата минута гостите изравниха след колективна грешка на вратаря и отбраната на Диагорас. В 63-ата минута Иван Русев отново се разписа, този път с глава, и фиксира крайното 2:1. Двете му попадения и силната игра в срещата му осигури оценка 8,5 от три спортни ежедневника, признанието играч на мача, и място в идеалния отбор на кръга в гръцката втора дивизия. Тази номинация е пета за него от началото на сезона.

С тези три точки Диагорас вече има актив от 35 и заема 8-о място. Отборът от остров Родос изостава на 3 точки от зоната на плейофите за влизане в елитната дивизия на Гърция.