Нападателят Димитър Макриев продължи головата си серия в израелското първенство и в третия кръг от шампионата. Той се превърна в герой за своя Ашдод, след като донесе победата над Бейтар (Йерусалим) с 2:1.

В 18-ата минута Макриев асистира на Давид Ревиво за първото попадение в срещата, а секунди по-късно самият той се разписа и удвои преднината на своите.

Гостите стигнаха до почетното попадение в 75-ата минута, когато се разписа Леви. Припомняме, че в дебютния си мач след завръщането си в Израел юношата на Левски заби 2 гола за успеха с 3:1 като гост на Бней Сахнин и вече има 3 попадения от началото на сезона.

След успеха Ашдод събра пълен актив от 9 точки и оглави класирането в първенството на Израел преди оставащите двубои от кръга. Шанс да го изравнят по точки имат още три отбора - Апоел Ирони (Кирят Шмона), Апоел (Тел Авив) и Макаби (Тел Авив).