Българският нападател Георги Иванов отбеляза един гол за победата на Риека над   Хайдук (Сплит) с категоричното 4:0.

Срещата от 9-ия кръг на хърватското първенство се игра пред 7000 зрители на стадион "Кантрида" в Риека. Иванов реализира третия гол в двубоя, след като се разписа в 74-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Далович.

Българският нападател започна срещата като титуляр и повечето опасни атаки към вратата на Хайдук започваха от него. Иванов си заработи и жълт картон в самия край на първото полувреме.

Първият гол в срещата реализира Скоро, реализирайки след удар с глава в 24-ата минута след центриране на Памич отляво. В 50-ата минута Шарбини простреля Томич от 20 метра. Последният гол за Риека мушна Далович в 90-ата минута на срещата.

Тимът на българският нападател заема втората позиция във временното класиране с 20 точки. Лидер е Динамо (Загреб) с 24 точки.