Тампа Бей Роудис и Георги Христов продължават с доброто си представяне от началото на сезона в Източната конференция на американската USL.

В среща от втория кръг на шампионата "жълто-зелените" победиха с 2:0 като домакин Бетлехем Стийл.

След като през първата част домакините бяха отчаяни от отличните изяви на вратаря на гостите Джон Маккарти, все пак мрежата му бе "разпечатана" малко след подновяването на играта.

Стори го именно българският голмайстор, който реализира 55-ия си гол с екипа на Тампа Бей в 62-ата минута. Шест по-късно Лео Фернандес "уби" интригата и подсигури първи три точки за Роудис пред феновете в Сейнт Питърсбърг. С тях Джорджи и компания имат вече шест на сметката си и делят първото място във временното класиране с Шарлът Индипендънс.

Карък за Антон Недялков, българинът се контузи при равенство на Далас (ВИДЕО)