Димитър Бербатов бе част от празника, който бившият му клуб Тотнъм организира по случай откриването на новия стадион на отбора.

Сборен отбор от легенди на "шпорите" изигра демонстративен мач срещу бивши футболисти на Интер. Срещата завърши 5:4 за "нерадзурите". Бербатов се разписа в 68-ата минута, за да изравни резултата.

Това бе второ тестово събитие за новия стадион на Тотнъм, който ще бъде официално открит на 3 април в двубой между "шпорите" и Кристъл Палас.

Головете на Тотнъм бяха дело на Бербатов, Теему Тайнио, Роби Кийн и Алан Нилсен. За  Интер точни бяха Хуан Себастиан Верон, Хусеин Харджа, Никола Вентола и с две попадения мачът завърши Давид Суасо.

Голът на Бербо дойде след центриране отдясно, при което той се извиси и насочи топката в обратния ъгъл.

На Острова определиха Бербатов за №51 във Висшата лига и казаха: Той е един от най-подценените