Валери Божинов и Пескара постигнаха победа с 3:1 над Юве Стабия. Това се случи при завръщането на футбола от Серия "Б".

Бившият нападател на Левски се появи в игра в 85-ата минута.

Резултатът бе открит през втората част. В 57-ата минута Мануел Пучарели даде аванс на Пескара. Домакините продължиха да са по-добрият тим на терена и в 71-ата минута Габриеле Запа вкара за 2:0.

Валери Божинов: Мечтая отново да играя в Серия "А"

"На моята възраст трябва да се отнасям с още по-голямо внимание към тялото, ума и храненето си, но все още мога да бъда полезен"

Осем минути по-късно Лука Креко подпечата победата за Пескара с трети гол във вратата на Проведел. Три минути преди края Салваторе Елиа вкара почетното попадение за Юве.

Пескара е на 11-ата позиция, докато Юве Стабия са 14-и.

Валери Божинов: Раздялата на Левски с Хубчев е най-хубавото нещо след края на коронавируса

"Така и не осъзна, че това е Левски и трябва да се залага на атакуващ футбол"