Благой Георгиев вкара втория гол за Терек при загубата с 2:6 от Динамо в Москва, в мач от 20-ия кръг на руската Премиер лига.

Поражението за отбора от Грозни определено можеше да бъде още по-категорично, тъй като домакините изпуснаха дузпа и попадение на Кевин Курани беше отменен заради засада. Резултата в руската столица откри Евертон за гостите още в 7-ата минута. В 29-ата обаче Курани намери добре Воронин и той безпроблемно вкара за 1:1.

Само пет по-късно и германецът се разписа, а обратът беше факт - 2:1. Терек не се предаде и на свой ред опитваше да застраши вратата на Динамо. Без успех. За сметка на това в първата минута на продължението на първата част Игор Семшов покачи на 3:1.

Наказателната акция на московчани продължи и в 49-ата Артур Юсупов направи 4:1 с бомбен изстрел. Двадесет по-късно Курани пак опъна мрежата, но е бил в положение на засада. Пет след това пък Андрей Каряка изпусна от дузпа. Все пак в 85-ата Семшов вкара за 5:1, а две по-късно Благо направи загубата на своя тим по-почетна - 2:5. Крайното 6:2 оформи Александър Сапета в 92-ата след удар от границата на наказателното поле.