Касъмпаша записа неочаквана победа с 2:1 над гранда в турското футболно първенство Бешикташ, в мач от 15-ия кръг на местната Суперлига.

Попов изигра цял мач за своя отбор, а в края на двубоя се записа в статистиката с жълт картон. Другият българин в състава - Васил Божиков остана на резервната скамейка.

Бешикташ откри резултата в 31-ата минута чрез Ченк Тосун. Домакините обаче направиха пълен обрат в първите 5 минути на второто полувреме. Тунай Торун изравни в 47-ата, а автогол на Гьокхан Гонул донесе успеха за Касъмпаша.

В класирането Бешикташ вече е на 3 точки зад лидера Башакшехир, който има 35. Касъмпаша е на 11-а позиция с 18 точки.

Във второто ниво на турския футбол Николай Михайлов изигра 90 минути на вратата на Мерсин, който загуби с 0:2 гостуването на лидера Гьозтепе. Мерсин е последен в класирането с актив от едва 6 точки.