Бившият капитан на ЦСКА и български национал Емил Гъргоров направи отличен мач за френския Страсбург, който победи с 4:1 германския втородивизионен Фрайбург. Бадема се отчете с гол и две асистенции за успеха на елзасците.

Гъргоров игра за тима си през всичките 90 минути и вкара гол в 71-та минута, с което направи резултата 3:1 за Страсбург. Гъргоров бе в основата и на други два гола - в 30-та минута след негово центриране от фаул Белгазуани с глава направи резултата 2:1, а в 85-та минута след нова акция на българина резултатът бе оформен на крайното 4:1 за Страсбург с гол на Фаншон.

Това бе втори гол за Бадема от началото на подготовката на тима. В началото на месеца Гъргоров донесе победата на елзасците с 2:1 над Безансон. След това Страсбург направи и нулево равенство с Гренобъл, където пък играе друг бивш футболист на ЦСКА Христо Янев.