Българският младежки национал Атанас Курдов се разписа при победата на дублиращия тим на Байер (Леверкузен) с 3:2 над гостуващия втори тим на Бохум, в мач от осмия кръг на Западната регионална лига, която е на четвърто ниво на германския футбол.

Курдов направи 3:1 в 41-ата минута, след попадение отблизо с глава след центриране на Юлиян Шауерте. Това беше второ негово попадение в седем изиграни мача през този сезон.

Синът на "синята" легенда Петър Курдов остана на терена до 86-ата минута, когато беше заменен от Мариус Шултенс.

Севдаил Селмани от дузпа и Ричард Сукута-Пасо отново след пас на Шауерте, вкараха другите две попадения за Байер. За гостите на два пъти се разписа Прокоф.

Тимът от Леверкузен е на деветото място във временното класиране с 11 точки. Лидер е вторият състав на Кайзерслаутерн с 16 точки.