Българският национал Андреа Христов записа първи мач като титуляр за третодивизионния италиански Реджиана след трансфера си под наем от Козенца в началото на септември.

Той изигра цял мач при победата с 3:2 над Алесандрия у дома. С успеха Реджиана е на първата позиция с актив от 52 точки, а Алесандрия е на 17-о място с 21 пункта.

Ерик Ланини даде аванс на домакините, а само седем по-късно Алесандро Галеандро изравни. С два бързи гола на Джулиано Лаеца и Давиде Гилелмонти Реджиана повече с 3:1 до 15-ата минута.

В края на първата част бе оформен и крайният резултат. Юсуф Шейк Сила се разписа за 3:2 от дузпа в 44-ата минута.

Това бе общо четвърти мач за Андреа Христов с екипа на третодивизионния тим, до момента той влизаше единствено от резервната скамейка, какъвто бе случая и миналата седмица при контузията на Паоло Роцио.