Българският треньор и Александър Гицов и неговият Флоридсдорфер продължават с отличното си представяне във Втора лига на Австрия.

Неговият тим победи с 2:0 Санкт Пьолтен в мач от петия кръг на надпреварата и така записа трета поредна победа в шампионата. Даниел Речбергер откри в 21-ата минута, а Антони Шмид удвои от дузпа десет минути преди края.

С победата си днес тимът от Виена вече е на трета позиция - само на две точки от лидера Аустрия (Лустенау), който пък бе победен от състава на българина през миналия кръг като гост с 3:1.

Георги Костадинов цял мач с капитанската лента на Арсенал при равенство срещу Спартак (Москва)