Българският младежки национал Алекс Колев вкара два гола, подаде за още един и удари горната греда при убедителна  победа на неговия белгийски тим Геел над аматьорите от Кемпен с 6:1.

Колев откри резултата в самото начало на мача, а в средата  на първата част увеличи преднината на 3:0. През второто  полувреме снажният българин удари горната греда с удар от 10  метра с левия крак, а после подаде и за 5-ия гол на отбора.

Българският младежки национал за първи път игра през  всичките 90 минути на своята любима и основна позиция - централен нападател, и се представи много силно. До края на лятото  най-вероятно той ще смени отбора, като за него интерес има от  Локерен, Беверен и изненадващо предложение от български отбор.