Българският нападател Алекс Колев вкара гол при равенството на Сандеция (Нови Сонч) като гост на Гурник (Забже) 2:2.

След нулево първо полувреме новакът в елита на Полша поведе с попадение на Трохим в 56-ата минута. Само в рамките на 4 минути обаче домакините обърнаха развоя на срещата в своя полза. Ангуло се разписа от дузпа в 75-ата, а след него Суарес направи 2:1 за Гурник. Алекс Колев донесе точката на своя тим в 82-ата минута. Той засече отлично подаване на Бартош и с плътен и много точен удар по земя вкара.

Попадението бе под номер 7 за Колев през този сезон.

Пламен Крачунов: Ще помня цял живот гола си срещу Левски, само Бог знае дали пак ще играя за ЦСКА

Крачунов пред ТОПСПОРТ: Ще помня цял живот гола си срещу Левски, само Бог знае дали пак ще играя за ЦСКА

"Искам да помогна за спасението на Сандеция, после ще мисля за бъдещето си"