Отборът на Ботев (Враца) продължава подготовката си за подновяването на шампионата в Първа футболна лига.

В поредната си контрола единайсеторката на Сашо Ангелов се справи с тима на Македония Гьорче Петров.

Врачани вкараха само едно попадение, но то се оказа достатъчно за победата в мача. Автор на единствения гол стана Петър Атанасов. Той бе точен осем минути преди последния съдийски сигнал, като това беше третата по-добра възможност, открила се пред него за реализиране на попадение в срещата.

Снимка 399030

Източник: facebook

Ботев (Враца) изглеждаше по различен начин през двете полувремена, като треньорът на тима изпробва няколко различни игрови схеми.

Футболистите на българския състав стигнаха до две по-сериозни опасности в мача, но и в двата случая гредите спасяваха вратата на съперника.

Това бе втората проверка за отбора в турския курорт Сиде. В предишната си среща Ботев (Враца) победи петия в украинското първенство Олександрия с 2:0.

Сашо Ангелов: Валери Божинов отказа няколко изгодни оферти до момента, изненадах се

"Започваме да напипваме пулса на Първа лига", заяви треньорът на Ботев (Враца)