Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Арда", гр. Кърджали Зрители: 150
90+4′

Радослав Гидженов наду свирката за последен път в този фантастичен двубой!

90+1′

ГОООЛ! ДРАМАТА Е ФАКТ! С човек по-малко домакините най-вероятно ще стигнат до успеха. Тонислав Йорданов получи топката от Спас Делев и от границата на наказателното поле технично прати топката в десния ъгъл на вратата пазена Костов.

89′

ГРЕДА! Георги Николов можеше да направи обрата пълен, но домакините оцеляха. Николов засече центриране от корнер, но в този момент напречната греда се оказа най-верният приятел на Иван Караджов.

86′

В последните минути двубоят се отвори и атаките към двете врати следват една след друга. Дали ще станем свидетели на късна драма?

84′

Иван Митрев заменя Йоан Бауренски

77′

Шанс за домакините! Желев стреля към вратата, но Бауренски бе застанал добре и изчисти току пред голлинията!

71′

Милен Стоев влиза на мястото на Жуниньо.

70′

Втори жълт картон за Алекс Петков и в заключителните 20 минути Арда ще играе с човек по-малко!

65′

Тонислав Йорданов заменя Румен Руменов.

61′

Матеус Касини също получава жълт картон

59′

Жълт картон за Диего Фераресо

56′

Спас Делев получава жълт картон.

54′

ГОЛ за Ботев (Враца)! Бабунски изравнява резултата с втория си гол в мача! Нападателят скочи най-високо след изпълнение на пряк свободен удар и с глава бележи за 2:2!

51′

Дориан Бабунски е точен от бялата точка! Македонецът прати топката халднокръвно и технично в долния ляв ъгъл!

49′

Алекс Петков получава жълт картон за това нарушение.

48′

ДУЗПА ЗА БОТЕВ (ВРАЦА)! Алекс Петков събори играч на гостите в наказателното поле и реферът е категоричен.

47′

2:0! Фантастичен гол на Румен Руменов! Грешка при изнасянето на топката от гостите и Арда се възползва. Руменов получи топката около дъгата и прехвърли Костов с прецизен изстрел!

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА!

45′

Начало на втората част!

45′

Край на първото полувреме!

43′

Нов шанс за Арда! Този път Спас Делев върна жеста и намери Иван Коконов с отличен извеждащ пас. Коконов нанесе удар, но след самоотвержен шпагат от защитник на гостите, Арда спечели само корнер.

33′

ГОЛ ЗА АРДА! Коконов получи топката вдясно и с успореден пас намери Спас Делев, който от границата на малкото наказателно поле нямаше как да сгреши и простреля Костов за 1:0!

26′

Обрачът около наказателното поле на гостите се затяга, но Арда така и не успява да пробие защитата на Ботев.

16′

Темпото на игра поспадна. Двата отбора действат доста предпазливо в тези първи минути на мача.

8′

Двубоят започна равностойно, но в последните 2-3 минути домакините успяха да се настанят по-трайно в половината на врачани.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′