Нападателят на Ботев (Пловдив) Стивън Петков се отчете с хеттрик при победата с 5:0 над Литекс на четвъртфинал за Купата на България. Ето какво каза той след мача в Коматево:

"Треньорът ни каза да не подценяваме срещата с Литекс. Смятам, че се справихме добре. От първата минута пресирахме съперника и заслужено спечелихме. Тактиката ни беше да решим двубоя с бързи голове. Няма значение дали с мои попадения или на друг колега. Най-важното е Ботев да побеждава.

Не крия, че в този клуб се чувствам комфортно, всички се държат уникално с мен. Нещата се нареждат. Тук ме чакат страхотни неща. Важното е да сме живи и здрави.

Не е моя работа да коментира бъдещето на Фернандо Виана. Той знае кое най-добре за него. Радвам се, че бяхме съотборници, ако си тръгва, като му пожелавам успехи", каза Петков.