Старши треньорът на Ботев (Пловдив) изрази разочарованието си от загубата на неговия тим в последната минута срещу ЦСКА с 1:2. Въпреки това, специалистът не хвърли вината върху своите футболисти, а сподели, че в конкретната ситуация, късметът се е усмихнал на съперника.

"Наистина не е приятно, че загубихме в последната минута на мача. Поведението ни, особено през второто полувреме беше много добро, за разлика от първото, когато влязохме притеснени във мача и дадохме шанс на ЦСКА да стигне до 2-3- чисти голови положения и до гола, който отбелязаха. Реакцията ни през второто полувреме беше много добра. Имахме повече аргументи в офанзивен план, засилихме единоборствата и агресивността и стигнахме до изравняване. Допуснахме ЦСКА да организира контраатака в последната минута. Не мога да обвинявам момчетата, защото и ние търсихме победата в края.

Щастието се усмихна на ЦСКА. Но ние сме отбор в процес на изграждане. Ще ни трябва малко време нещата да изглеждат по-добре. Изводите ще ги направим, но не трябва да навеждаме глави. Неприятна загуба, но това е една втори кръг от първенството", коментира наставникът на Ботев (Пловдив).

ЦСКА победи Ботев (Пд) с 2:1 в двубой от Първа лига

Късна драма на "Армията"! Белтраме герой за ЦСКА срещу Ботев (Пловдив)!