Бившият вратар на Локомотив (Пловдив) Йордан Господинов категорично отрече информациите, че ще влиза в щаба на наставника на Ботев (Пловдив) Желко Петрович. Той бе спряган за треньор на вратарите при "канарчетата".

"Изключително ми е неприятно да се замесва името ми с неща, свързани с Ботев. Уважавам отбора, а те имат треньор на вратарите - Михаил Ролев, с когото съм в отлични отношения.

Пожелавам на Ботев по-добри времена, защото сега има сътресения и проблеми в клуба им, но не искам да ми свързват името с "жълто-черните". Сега имам други проекти, свързани с телевизията. В понеделник поради ангажимент към Асоциацията на българските футболисти бях на Коматево, а час по-късно и на "Лаута".

Това, че съм бил там, няма общо с Ботев (Пловдив). Пожелавам успех и на двата пловдивски отбора, но не ми е приятно да замесват името ми с тези неща", заяви Господинов пред "Нова телевизия".

Черно море победи Ботев (Пд) с 2:0 след огромно предимство през второто полувреме

"Моряците" си позволиха да пропуснат и дузпа, гостите останаха доволни от минималната загуба