Ботев (Пловдив) не успя да победи сръбския Ягодина. Контролата между двата тима завърши без победител - при резултат 1:1.

Точен за българския състав беше Филип Филипов, но с попадение през вторите 45 минути Мартинович възстанови равенството.

В редиците на пловдивчани бе и завърналият се в отбора Тодор Неделев, който обаче не впечатли с някакви по-извънредни изяви.

Най-добър за "канарите" бе Грегъри Нелсън, който обаче на два пъти нямаше шанса да запише името си сред голмайсторите.

В 34-ата минута Филипов откри резултата от близка дистанция, след пас на Кифуети, а в 62-ата Мартинович оформи крайното 1:1.

След три дни Ботев (Пловдив) ще изиграе поредната си проверка, като съперник ще е съставът на Черноморец (Одеса).