Ботев (Пловдив) победи Марица с 3:0 в двустранна игра, която се проведе на един от терените на базата на "канарчетата". Николай Киров пусна в игра футболисти, които нямат много игрови минути от началото на сезона.

Във 2-ата минута Антонио Вутов откри резултата, разписвайки се от дузпа. В 11-ата минута Димитър Пиргов удвои аванса на Ботев, след като овладя топката след центриране от корнер и отблизо покачи на 2:0.

В края Джонатан Перейра пусна към Иван Василев, а юношата на "канарчетата" от няколко метра прати топката във вратата за крайното 3:0.

Ботев: Иван Чворович, Димитър Балинов, Димитър Аврамов, Димитър Пиргов, Джонатан Перейра, Серкан Юсеин, Васил Шопов, Кристиан Добрев, Станислав Шопов, Диого Кампос, Антонио Вутов (Васил Пунарджиев, Евгени Димитров, Иван Василев)

Тодор Неделев към фенове на Ботев: Писна ми само да ви слушам глупостите

"Ще ви видя в кого ще се огледате, като си тръгна", заяви звездата на "канарчетата"