Ботев (Пловдив) победи с 2:0 Локомотив (ГО) в контрола, играна на базата на "канарчетата" в квартал Коматево.

Проверката бе последна за пловдивчани на родна земя, а след нея отборът тръгва за втората част от подготовката, която ще се проведе в курорта Анталия, Турция.

С голово подаване в срещата се отчете новото попълнение на пловдивчани Антон Карачанаков, който асистира на Антонио Вутов за първото попадение в мача в 20-ата минута.

Крайният резултат бе от Тодор Неделев, който в средата на второто полувреме се разписа от дузпа.

Съставът на Ботев: Кайзер, Перейра, Димитров, Пиргов, Филипов, Апостолов, Добрев, Неделев, В. Шопов, Карачанаков, Вутов

Появили се като резерви: Ничев, Ташолов, Балтанов, С. Шопов, Василев, Землярски, Работов, Тонев.