Ботев (Пловдив) победи с 2:0 Локомотив (ГО) в контрола, играна на базата на "канарчетата" в квартал Коматево.
Проверката бе последна за пловдивчани на родна земя, а след нея отборът тръгва за втората част от подготовката, която ще се проведе в курорта Анталия, Турция.
С голово подаване в срещата се отчете новото попълнение на пловдивчани Антон Карачанаков, който асистира на Антонио Вутов за първото попадение в мача в 20-ата минута.
Крайният резултат бе от Тодор Неделев, който в средата на второто полувреме се разписа от дузпа.
Съставът на Ботев: Кайзер, Перейра, Димитров, Пиргов, Филипов, Апостолов, Добрев, Неделев, В. Шопов, Карачанаков, Вутов
Появили се като резерви: Ничев, Ташолов, Балтанов, С. Шопов, Василев, Землярски, Работов, Тонев.
Аlex
на 23.01.2019 в 20:45:50 #3Евала,оптимист.
Аlex
на 23.01.2019 в 19:04:30 #2Само не разбрах Белия от къде ще вземе 25 футболисти за Турция. Днес играха 19,от които 6 юноши и двама туристи като Ташолов и Апостолов,които постоянно се дават някъде за обиграване.Дори да включим Динев и Зехиров бройката пак не излиза.Сигурно чакаме 4 нови класни попълнения.
Аlex
на 23.01.2019 в 18:43:09 #1Положението изобщо не е розово.Белия не знам как издържа още.Много сбъркана клубна политика водим.На всеки 6 месеца няколко основни играчи си тръгват и се почва всичко наново.Няма пари,няма друго обяснение.Дано поне скоро има някакво развитие за Колежа,че и там батака е пълен.