Ивелин Попов и Антоан Бароан се превръщат в мечтан тандем за Ботев (Пловдив) през този сезон. Французинът, който минава за "лошото момче" при "канарчетата", е буквално преобразен след идването на Попето, а и на старши-треньора Душан Керкез, който повярва в него.

Бившият национал на България пък сякаш намери желания партньор, какъвто му липсваше на "Герена". Спойката между двамата си пролича за пореден път при разгрома с 6:0 над Локомотив (София).

Откакто подписа с "жълто-черните", Попов записа 9 мача в елита, в които вкара 6 гола и даде 2 асистенции. Бе на терена в 789 минути. Бароан пък е още по-ефективен - 8 двубоя, 7 попадения и 3 асистенции за 484 минути на терена. Двамата са реализирали половината голове на Ботев Пловдив през сезона до момента - 13 от 26.

Почти всички преди Керкез зачеркнаха Бароан, но сегашният треньор явно успя да влезе под кожата на бунтаря и го вкара в правия път. А феновете на "канарчетата" мечтаят и за тризъбец, ако в тима се завърне Неделев, пише "Тема Спорт".