Треньорът на Ботев (Пловдив) - Азрудин Валентич остана доволен от победата на неговия тим с 1:0 над Черно море. Ето какво каза той:

"Знаехме, че ни очаква труден мач, защото Черно море е добър отбор, с добър старши треньор. Те умеят да се защитават най-добре в първенството. Нямах победа срещу тях в пет мача.

Първите 10-15 минути започнахме мача нервно, Черно море ни натиска, но това не доведе до опасности пред нашата врата. Казах на момчетата да се успокоят, вкарахме гол типичен за нас, с бърз преход.

През второто полувреме искахме да съхраним аванса си, но въпреки това имахме няколко поредни корнера пред тяхната врата, след които можехме да вкараме. Борихме се добре срещу отбор, който знае как да се защитава", каза Валентич.

Ботев (Пловдив) победи Черно море с 1:0