Турнир: efbet Лига Стадион: "Георги Бенковски", гр. Пазарджик Зрители:

Хебър - Ботев (Пловдив) 1:0 в мач от efbet Лига

Хебър се разправи с Ботев (Пд) в истинско зрелище на стадион "Георги Бенковски"

Вижте подробности

83′

В 83-та минута Джеймс Етоо получи втори жълт картон и остави своя отбор с човек по-малко в заключителните акорди на сблъсъка.

75′

Четвърт час преди края Георги Вълчев нанесе мощен шут от дистанция и отново Ханкич се намеси добре. Минутка по-късно пак Ханкич попадна под светлината на прожекторите, след като Бастунов излезе сам срещу него и не успя да го преодолее.

Снимка 629645

Източник: startphoto.bg

68′

БАСТУНОВ! Авторът на единствения гол до момента се отличи с отлична индивидуална акция в 68-ата минута. Той навлезе в наказателното поле и стреля мощно в долния десен ъгъл на вратата, но Ханкич демонстрира отличен рефлекс. Секунди след това и Кабов обстрелва стража на "канарчетата", но вратарят отново излезе победител.

59′

ОГРОМЕН ПРОПУСК НА БОТЕВ! Мартин Секулич развинти няколко футболисти на Хебър в наказателното поле, включително и вратаря на домакините и подаде към Точукво Нади, който на празна врата направи по-трудното и прати кълбото над напречната греда!

52′

"Канарчетата" можеха бързо да отговорят на предизвикателството, но Рой Херман стреля разочароващо след пас на Мартин Секулич.

48′

ГООЛ! 1:0! БАСТУНОВ! Домакините откриха резултата само две минути след почивката. Георги Николов проби по левия фланг и достави чудесна топка за Бастунов, който от точката на дузпата простреля Ханкич за 1:0!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

42′

Новият шеф на съдиите Давид Борбалан наблюдава внимателно събитията на стадиона в Пазарджик.

Снимка 629650

30′

Секунди след пропуснатата дузпа прехвърчаха искри между играчите на двата отбора, а човек от щаба на домакините беше изгонен.

29′

ПРОПУСК НА СЕКУЛИЧ ОТ БЯЛАТА ТОЧКА! Вратарят на домакините реагира перфектно и спаси изстрела на Секулич. Рой Херман можеше да направи добавка, но с глава прати топката в гредата. Матвей Игонен спасява дузпа във втори пореден мач на Хебър.

28′

Георги Давидов отсъди дузпа за Ботев!

22′

В средата на първата част момчетата на Любо Пенев създадоха поредната си добра възможност. Атанас Кабов беше изведен зад гърба на защитата на Ботев, навлезе в наказателното поле и стреля с левия крак, но покрай вратата!

13′

Домакините продължиха да бъдат по-активният отбор на терена и в 13-ата минута Георги Николов имаше шанс да обстрелва вратата на "канарчетата", но изпълнението му беше разочароващо.

Снимка 629647

2′

Още във втората минута домакините стигнаха до добра възможност за гол. Георги Николов се пребори с Работов, открадна му топката и я подаде към Бастунов, който нанесе удар, но твърде слаб и Ханкич спаси.

1′