Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители: 241

Владеене на топката: Берое: 39%, Славия: 61%

73′

Жълт картон за Емил Стоев.

67′

Йон Бакеро е заменен от Тони Тасев, а Емил Стоев заема мястото на Кристиян Стоянов.

63′

Едуин Рамос отстъпва мястото си на Бруно Ривас.

62′

Густаво Каскардо е заменен от Дамян Йорданов.

61′

Възможност за Славия! Ертан Томбак се измъкна от опеката на централните бранители на Берое, взаимодейства с Йон Бакеро, чийто изстрел нацели страничната греда.

Снимка 630558

Източник: startphoto.bg

56′

Жълт картон за Виктор Генев.

54′

Владеене на топката: Берое: 38%, Славия: 62%.

46′

Жълт картон за Винни Трибулет.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

41′

ГООЛ ЗА БЕРОЕ! Заралии тотално съкрушиха амбициите на Славия в този мач. Густаво Каскардо с находчив пас намери Майк Ягуачи, чийто удар не остави никакви шансове на стража Николай Кръстев.

38′

ГООЛ ЗА БЕРОЕ! Домакините се добраха до комфортна преднина минути преди края на първото полувреме. Енцо Барето получи празно пространство, устреми се напред, след което комбинира с Майк Ягуачи, който реализира за 2:0.

32′

Джорди Мерлин е заменен от Енцо Барето.

28′

Едуин Рамос си изкара жълт картон.

17′

ГООЛ ЗА БЕРОЕ! Въпреки натиска на "белите", домакините изненадаха неприятно съперника си, тъй като поведоха в двубоя. Защитникът Лучиано Скуадроне засече центриране от ъглов удар, за да се разпише за 1:0.

14′

Шанс за Славия! Първото сериозно положение бе за гостите. Йон Бакеро стреля опасно от фаул, но топката премина над вратата.

13′

Тиаго Сийас е официално предупреден.

11′

Владеене на топката: Берое: 35%, Славия: 65%

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

23. Родриго Ачинели (в) 12. Николай Кръстев (в)
Густаво Араголаса Хосе Мария Бакеро
1. Хуан Лунгарсо (в) 1. Георги Петков (в)
98. Бруно Ривас 15 Валентин Николаев Петров

Берое приема Славия в мач от 6-ия кръг на efbet Лига. Мачът в Стара Загора стартира в 19:00 часа, главен рефер е Петър Кузев.

Домакините заемат пето място с актив от 10 точки след три победи, равенство и загуба. На другия полюс е представянето на Славия. До момента "белите" пък имат едва четири точки в своя актив.

До тук обаче Берое няма инкасиран гол на собствен терен, където гостуваха Арда и Крумовград.

Берое поздрави Лудогорец и Левски за успехите им в Европа

Ето какво написаха

Тази седмица Берое се раздели с Бубакар Траоре, който записа само седем мача за "зелените" от началото на годината, когато бе привлечен в клуба от Стара Загора.

В групата на Славия пък за пръв път попадна Мартин Георгиев след завръщането си от Барселона.