Старши треньорът на Берое Николай Киров даде мнението си след загубата на своя тим от Ботев (Вр). Заралии допуснаха поражение с 0:2, а Киров не остана доволен от поведението на своите играчи.

"Не може една принудителна смяна да има такъв облик в тройката централни защитници. Двата гола бяха през центъра, което е недопустимо.

Ботев (Враца) - Берое 2:0 в мач от efbet Лига

Ботев (Враца) удари Берое и докосва спасението в efbet Лига

Вижте подробности

Дебнехме се кой ще сгреши. Много елементарни голове, които както и да ги анализираме, са груби индивидуални грешки, но трябва да мислим за следващия двубой.

Въпросът е да няма такова поведени като през втората част. Явно смяната беше фатална. Аз съм сигурен, че до края няма да е спокойно. Въпросът е сега да се концентрираме до края. Следва мач с коварен съперник, който успяхме да победим по-рано през сезона. Мачът със Спартак ще е коренно различен. Трябва бързо да си забравим старите резултати и да се настроим за следващия.

Те показаха добра игра, просто им липсваха резултатите. Сигурен съм че двубоят в четвъртък ще е труден", заяви Киров.