Наставникът на Берое Петър Хубчев очаквано бе разочарован след загубата с 1:4 у дома от Локомотив (София). Той все пак изрази надежди, че съвсем скоро „заралии" ще се завърнат на правилния път.

„Тепърва ще коментираме причините за загубата. Във възможно най-неподходящото време допуснахме два гола - в първата и последната минута на първото полувреме. Привидно държахме повече топката, но това е играта на Локомотив и ни наказаха", заяви Хубчев пред „Диема спорт" след поражението.

„Загубихме целия отбор, а не затова, че един или двама играчи на са играли. Сигурно контузиите и наказанията са дали отражение, но всеки трябва да се бори за мястото си.

Нашият отбор вече няколко пъти доказва, че може да се мобилизира. Може би ставам смешен вече като казвам, че аз най-добре познавам момчетата. Тези момчета имат характер да се представят всеки един мач на върха на възможностите си. Искам да видя Берое колкото се може по-напред".