Треньорът на Берое - Хосу Урибе - обмисля да не прави промени по състави за днешното гостуване на Левски. 55-годишният испанец ще се довери на същите 11, които стартираха при победата с 3:0 над Спартак Варна в предишния кръг. Тогава много силен двубой изнесоха трима играчи - Енцо Еспиноса, Карлос Алгара и Сантияго Годой. Те ще са и голямата опасност за синята защита днес. Урибе ще разчита и на стабилността в отбрана, която внасят Сариеги, Саломони и Скуадроне.

Централният защитник Франко Рамос Минго ще пропусне гостуването на Левски заради контузия. Бранителят е с разтежение на прасеца и известно време ще отсъства. 27-годишният аржентинец с италиански паспорт е част от тима на заралии още от началото на проекта на Банато. През миналия сезон той записа 31 мача в Първа лига, а през този има 8, като при победата над Спартак Варна в последния кръг с 3:0 влезе като смяна десетина минути преди края на двубоя, но е почувствал болка и сега ще е аут.

Халфът Стефан Гаврилов вече се готви на пълни обороти и ще е в групата за мача на "Герена". За последно 24-годишният полузащитник игра на 1 септември при загубата с 1:3 от Хебър, пише "Тема Спорт".

Левски ще търси задължителна победа срещу Берое на "Герена"

Срещата започва в 19:00 часа