Нападателят на Берое Даниел Генов бе избран за играч на мача в двубоя с ФК ЦСКА 1948, който бе спечелен с 1:0. Именно нападателят отбеляза единственото попадение, което бе и негово първо с екипа на старозагорци.

Берое победи ФК ЦСКА 1948 с 1:0 в efbet Лига

Берое спря пропадането с труден успех над ФК ЦСКА 1948

Единственото попадение отбеляза резервата Даниел Генов

"Доста тежък мач, тактическо надлъгване. Червеният картон също повлия. С повече опит ние успяхме да побдим.

Още през първото полувреме се видя, че и двата отбора са добре тактически и бе въпрос на надлъгване. Червеният картон наистина повлия. Последните 20 минути особено се видя, че ние държахме повече топката.

Хубчев: Изцяло тактически двубой, но много важни три точки за нас

Треньорът коментира победата над ФК ЦСКА 1948

Този успех ще ни даде доста самочувствие. Трите загуби си тежат, но тази победа идва в точния момент срещу пряк конкурент. Днес, ако не бяхме победили, не ми се мислеше какво можеше да се случи. Много се радвам, че победихме.

Със сигурност тези две седмици са ни добре дошли. Много футболисти дойдохе без подготовка и сега могат да наваксват. Доста време чаках този гол, през доста неща минах, но се радвам, че дойде в точния момент", заяви Генов.

Николай Киров: Мачът се обърка при червения картон