Берое загуби втората си контрола от подготовката в Турция. Заралии отстъпиха на украинския Днипро с 1:2. Попадението за българите отбеляза Георги Динков. Срещата бе неофициален дебют на Петър Хубчев начало на "зелените".

В първия си мач в Белек старозагорци загубиха с 1:3 от руския Оренбург, като голът отбеляза Илиян Стефанов. Преди това в България пък завършиха наравно 1:1 със Созопол с попадение на Симеон Мечев.

Днипро откри резултата в 22-ата минута чрез Валентин Рубчинский. В 40-ата минута Днипро удвои. След центриране Володимир Адамюк засече с глава за 2:0.

В 76-ата минута Берое намали. Абубакар Тунгара стреля по диагонал от малък ъгъл, а след това това Георги Динков бе на правилното място, за да направи добавка във вратата.

БЕРОЕ 1:2 ДНИПРО

0:1 Рубчинский (22)

0:2 Адамюк (40)

1:2 Динков (76)

БЕРОЕ: 33. Ганев, 43. Джонатан, 3. Енчев, 15. Динков, 2. Али, 30. Серкан, 27. Тунгара, 10. Генов, 21. Лебон, 8. Стефанов, 11.Фал.