Берое победи с 5:2 Ботев (Гълъбово) в последната си контрола преди подновяването на сезона. През второ полувреме в игра се появи Пиер Фонкеу, който е на пробен период.

Старозагорци поведоха в резултата в 15-ата минута чрез Алиун Фал. Отново той покачи резултата на 2:0 в 32-ата минута след асистенция на Фуртадо.

До почивката се разписа и Мартин Камбуров. Нападателят бе точен с глава в 45-ата минута.

Снимка 465754

Източник: beroe.bg

Седем минути след началото на второто полувреме Радев получи втори жълт картон, но бе заменен от Катранков.

Гостите намалиха резултата в 55-ата минута чрез Яшар, който се разписа от наказателното поле след разбъркване.

Снимка 465753

В 77-ата минута Фонкеу бе изведен сам срещу вратаря и не сбърка за 4:1. Три минути след това Иван Винков успя да се разпише с удар от наказателното поле.

В 84-ата минута Конте намери Маринов на границата на пеналта. Юношата на Берое залъга бранител и прати топката в горния десен ъгъл с хубав удар за крайното 5:2.