Берое победи Нефтохимик с 2:0 в контролна среща, играна в Стара Загора. Двубоят се игра при тежки метереологични условия и бе прекратен в 54-ата минута.

В 35-ата минута Мартин Камбуров се разписа от пряк свободен удар, в 48-ата минута удвои след асистенция на Конте.

Срещата започна със спасяване на Перниш след удар на Филипов. Малко след това Туба стреля с глава над вратата.

Снимка 465290

Източник: beroe.bg

В 32-ата минута Здравков спаси опасен удар на Фал, дошъл след пробив на Октавио. Три минути по-късно резултатът бе открит. Мартин Камбуров се разписа директно от пряк свободен удар.

В 40-ата минута Цветков получи в наказателното поле и намери Камбуров. Нападателят веднага продължи за Фал, но ударът на сенегалеца срещна тялото на бранител.

В 48-ата минута Конте получи извеждащ пас и навлезе в наказателното поле. Гвинеецът излъга вратаря и подаде към Камбуров, който удвои.

Двубоят бе прекратен в 54-та минута на срещата заради метеорологичните условия и натрупалия сняг.

Берое: Душан Перниш (46′- Иван Гошев), Георги Ангелов, Теди Мезаг, Ахмед Туба, Крум Стоянов, Милен Желев, Иван Минчев, Александър Цветков, Октавио, Алиун Фал (46′- Ибрахима Конте), Мартин Камбуров;