Критиките от германската преса към Байерн (М) продължават. Отборът се представя колебливо в последния месец, като дори загуби с 0:1 от Базел в първия 1/8-финал на Шампионската лига. А финалът на турнира е на "Алианц Арена".
Баварците са втори в Бундеслигата, а днес играят срещу Шалке. Ако допуснат поражение, ще се смъкнат на четвърто място, зад "миньорите". При този развой на събитията и успех на шампион Борусия (Д) срещу Хановер, разликата ще набъбне до 7 точки.
Лошото е, че цели 8 футболисти са с изтичащи договори. Бут, Зателмайер, Брено, Ван Буйтен, Тимошчук, Пранич, Усами и Олич може да си тръгнат през лятото. Контенто и Петрсен пък имат желание да играят и затова обмислят и те да напуснат мюнхенския клуб.
Това означава, че поне на половината от тях трябва да им бъдат намерени заместници. Досега са привлечени Шакири от Базел и защитникът Данте от Борусия (М). Не е ясно дали ще има разговори за нов договор с Робен. Често холандецът е на пейката и това въобще не му се харесва.
Мечтаният требъл може да си остане само мечтан, а Байерн да падне и от трите стола.
В Германия зачесаха Байерн (М)

Източник: reuters
Makaveli
на 26.02.2012 в 14:44:46 #1FYI: Байерн в момента са 3ти в класирането.