Пеп Гуардиола дебютира начело на Байерн (Мюнхен) при разгромната победа с 15:1 срещу сборен състав на феновете на баварския клуб от областта Вилденау.

Мачът се игра пред 11 хиляди зрители на стадиона във Вайден.

На полувреме резултат бе само 3:0, а головете за баварците отбелязаха Маркуц Оливер, Томас Мюлер и Владимир Ранкович.

След почивката се разигра истинско голово шоу. Четири попадения отбеляза Патрик Вайраух, три гола вкара Джулиан Грийн, на два пъти се разписаха Франк Рибери и Мичел Вайзер, а един гол отбеляза Тони Кроос.

Байерн започна мача в следния състав: Нойер, Лам. Кирхоф, Шьопф, Контенто, Кан, Пиер-Хойбйерг, Щридер, Мюлер, Ранкович и Маркуц

През второто полувреме в играха се появиха: Щарке, Рафиня, Боатенг, Вайн, Шмиц, Кроос, Грийн, Рибери, Вайзер и Вайраух.