Германският шампион Байерн (Мюнхен) постигна втора лесна и убедителна победа на старта на новия сезон в Бундеслигата, като днес без проблем и с две попадения на най-скъпото попълнение Хари Кейн премина лесно през Аугсбург у дома с 3:1.

След гола и асистенцията на Кейн при победата на Бремен с 4:0 за откриването на сезона над Вердер (Бремен), английският национал добави два гола в лесна победа над Аугсбург, първият от дузпа в 40-ата минута, за да удвои преднината, а след това в 69-ата за печат на победата.

Съперникът на Левски в Европа се спаси от загуба в последните секунди срещу Майнц 05

Айнтрахт завърши 1:1 при гостуването си на Майнц

Преди това баварците поведоха с автогол на Удукай след 32 минути игра, а Бельо отбеляза само почетен гол четири минути преди края.

Байерн има максимума от шест точки със седем отбелязани и един допуснат гол, докато Унион Берлин, Байер Леверкузен, Волфсбург и Фрайбург също имат максимума от две победи след два кръга.