Сензацията в тазгодишното издание на Евролигата - Байерн (Мюнхен), загуби с 81:89 у дома от ЦСКА (Москва). За "армейците" това бе пета поредна победа в турнира, като по този начин се изравниха с баварците на второто място във временното класиране. И двата отбора имат баланс 7-3.

Лидер със 7-1 продължава да бъде Барселона.

Първото полувреме в "Ауди Доум" бе много оспорвано и нито един от двата отбора не успя да поведе с повече от шест точки, а на почивката Байерн водеше с 39:36. Едва в последната четвърт ЦСКА успя да се откъсне напред и запази аванса си.

Никола Милутинов вкара 18 точки за "армейците", а освен това хвана и 8 борби. Майк Джеймс завърши с 25 точки. Уил Клайбърн се отчете с 13 и пет борби.

За Байерн най-резултатен бе Джейлън Рейнолдс с 18 точки и 8 борби. Уейд Болдуин добави 19 пункта.