ЦСКА (Москва) продължава без загуба в Евролигата, след като победи трудно Монтепаски Сиена с 74:70 (20:18, 16:15, 24:19, 14:18). По този начин "червеноармейците" вече 19 мача нямат поражение у дома.

Матяз Смодиш поведе домакините със своите 16 точки. Тео Папалукас добави 12, а Рамунас Шишкаускас и Маркъс Гори вкараха по 11. Римантас Каукенас бе най-резултатен за Монтепаски със своите 19 точки, като бе в основата неговият отбор да стопи двуцифрена разлика (46:58) в последните 11 минути на мача. Кшищоф Лавринович добави 16 точки и 2 чадъра, като помогна на тима от Сиена дори да излезе напред в резултата за 70:67 две минути преди края.

В този момент Смодиш взе нещата под контрол и с 5 поредни точки върна преднината на своя тим 9,1 секунди преди финалната сирена. В решителния момент Теръл Макинтайър загуби топката, а Трейджън Лангдън от ЦСКА не пропусна от фаул-линията.