Барселона и Гранада завършиха 1:1 насред "Камп Ноу" в мач от 5-ия кръг на испанската Ла Лига. Гостите поведоха още във втората минута, благодарение на Домингош Дуарте, а в 90-ата минута Роналд Араухо спаси каталунците и донесе точката на тима.

От Барса бяха амбицирани да се реваншират пред феновете си за слабата игра и загубата от Байерн (Мюнхен) с 0:3 в Шампионската лига. При победа каталунците щяха да съберат 10 точки и да се изравнят с Валенсия и Реал (Сосиедад).

Това обаче не се случи и Барселона остана на 7-о място в класирането с актив от 8 точки. Гранада пък е на незавидната 17-а позиция с 3 пункта.

Мемфис Депай е уверен, че Барселона може да се бори за всички трофеи през сезона