Цървена звезда поднесе адски неприятна изненада на феновете си и отпадна от турнира за Купата на Сърбия.

Отборът на Борац Чачак записа гръмка победа с 5:1 над гранда, и то на "Мала Маракана" в Белград!

Срещата бе от 1/8-финала на турнира и сложи край на амбициите на "звездашите" за триумф в него.

Домакините явно бяха подценили мача и бяха лошо наказани за това. Играчите на Борац взеха преднина от три гола още до полувремето след точни удари на Зорич в 19-ата, Вуяклия в 35-ата и отново Зорич в 45-ата минута.

Цървена звезда върна един гол в 55-ата минута чрез Йович, но в 59-ата минута Зорич оформи своя хеттрик, а в 75-ата Йевотич оформи крайното 1:5 и гарантира класирането на тима си на 1/4-финал.

Загубата на Цървена звезда е изключително изненадваща, тъй като през този сезон отборът е пълен доминант в първенството на Сърбия и по всичко личи, че ще спечели титлата без никакъв проблем.

Грандът от Белград води в класирането в Суперлигата с актив от 53 точки и без допусната загуба до момента. "Червено-белите" имат преднина от 18 точки пред втория Чукарички.