Партизан допусна втора поредна загуба в първенството на Сърбия. Отборът на Миодраг Йешич падна на своя стадион от ОФК Белград с 0:1 в мач, завършил с три червени картона и нахлуване на фенове на терена.

Младежкият национал на Сърбия Александър Коларов отбеляза единствения гол в мача в 38-а минута и донесе неочакваната победа на ОФК.

Десетина минути преди края на мача футболистите от двата отбора заформиха меле, а няколко привърженици на Партизан нахлуха на терена и едва бяха озаптени от полицаите. След спречкването Партизан остана с 9 души на терена, след като Неманя Рънич и Ненад Джорджевич бяха изгонени за обиди към съдията. Гостите също завършиха в намален състав - в самия край на мача червен картон получи резервата Миловац.

Българският полузащитник Асен Николов игра за Партизан през второто полувреме, но не успя да помогне на съотборниците си да обърнат мача.